Pipetto

Pipetto Hakkında

Firmamız 2018 yılında PİPETTO kâğıt pipet markası ile faaliyete başlamıştır. Tamamen gıdaya uygun, hiçbir şekilde kimyasal madde içermeyen ve biyobozunur olmasından dolayı ekolojik sistemin bir parçası olma fikrini benimsemiştir.

Müşterilerimize 1.000 adetten başlayan baskı imkânı, sınırsız renk ve desen çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Özel organizasyonlarda ve günlük tüketimler için kullanılan pipetlerde marka değerini öne çıkaran ve direk pipet üzerine uygulanan baskı teknolojisiyle, ürünü özelleştirmek için müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaktayız.

İhtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olabilecek, hızlı, güvenilir, sağlıklı, bir hizmet sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz..

Vizyon

“Sektörde lider olarak, teknolojik çağ atlamayı hedef bilip inovatif düşünmeyi benimsemek. Uluslararası arena da söz sahibi olmayı hedeflemek. Çevreci ve daha yaşanabilir dünya için güçlü bir değer yaratmayı amaçlamak. ”

Misyon

“Sürekli yenilenen, daha iyiye gitmek için çalışan, birlikte bir ekip olmanın ruhunu kağıt pipetlerinin dayanıklılık ve kullanım kolaylığına yansıtan bir kuruluş olmak.”